Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 01.02.2017

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą czynności w związku z uszkodzeniem ciała. Nieustalony dotąd mężczyzna stojąc w kolejce do kasy uderzył butelką w głowę jednego z klientów sklepu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcę tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciu osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło 12 grudnia ubiegłego roku w jednym ze sklepów w centrum miasta. Nieznany dotąd mężczyzna w wyniku sprzeczki uderzył plastikową butelką z napojem stojącego przed nim w kolejce do kasy klienta supermarketu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.  

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 14 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:    wpz.krp1@policja.waw.pl 

rsz.

 

  • Mężczyzna podejrzewany o uszkodzenie ciała
Powrót na górę strony