Aktualności

Znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 19.01.2017

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży rozbójniczej. Nieustalony dotąd mężczyzna schował perfumy do kieszeni kurtki, a następnie odepchnął pracownika sklepu, która próbował mu je odebrać. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciu osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło w jednej z perfumerii. Nieznany dotąd mężczyzna ukradł warte blisko 500 złotych perfumy i próbował wyjść z nimi nie płacąc za towar. Wtedy na drodze stanęła mu ekspedientka, która zauważyła moment przestępstwa i próbowała go powstrzymać. Mężczyzna odepchnął kobietę i uciekł.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.  

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 603 91 30 lub wysyłając mail:    krp1warszawa@policja.waw.pl 

rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież rozbójniczą
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
Powrót na górę strony