Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz te osoby?

Data publikacji 29.08.2016

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Do zdarzenia doszło 21 lipca tego roku w budynku przy ulicy Marszałkowskiej 9. Nieznani dotąd sprawcy włamali się do mieszkania i ukradli z niego przedmioty o łącznej wartości około 6000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.  

Informacje powołując się na nr. sprawy KRP-PM-I-2002/16 można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyźni podejrzewani o kradzież z włamaniem
  • Mężczyźni podejrzewani o kradzież z włamaniem
  • Mężczyźni podejrzewani o kradzież z włamaniem
Powrót na górę strony