Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tego mężczynę?

Data publikacji 01.06.2016

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Nieznany dotąd mężczyzna ukradł w sklepie kosmetyki o wartości ponad 1.500 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia tego roku w jednym ze sklepów kosmetycznych. Mężczyzna podczas oglądania towaru ukradł produkty, których wartość oszacowano na ponad 1.500 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.  

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 361 64, 22/ 60 379 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
Powrót na górę strony