Poszukiwiani zaginieni
Dwóch poszukiwanych-zaginionych nastolatków zatrzymali dzisiaj rano policjanci ze śródmiejskiej patrolówki. Chłopcy wczoraj wieczorem uciekli z domów w jednej z podwarszawskich miejscowości, o czym zawiadomili policjantów ich rodzice. Po kilkunastu godzinach "giganta" obaj cali i zdrowi wrócą do domów. Tłumaczyli policjantom, że uciekli z powodu kłopotów w szkole.
Dzisiaj po godzinie 7.00 policjanci z patrolówki, zauważyli w okolicach KDT dwóch nastoletnich chłopców. Ich ubrania i rysopisy pokrywały się z wyglądem dwóch nastolatków poszukiwanych od poprzedniego wieczora. Policjanci zatrzymali chłopców i już po chwili było wiadomo, że są to zaginieni nastolatkowie. Chłopcy uciekli z domów wczoraj około 19.00 i przyjechali do Warszawy. Tu przebywali w okolicach Pałacu Kultury i Nauki. Dzisiaj rano około 7.00 zostali zatrzymani. Początkowo twierdzili, ze zostali uprowadzeni i porzuceni w Warszawie, ale później przyznali się, ze uciekli z powodów problemów w szkole.
O zatrzymaniu nastoletnich uciekinierów natychmiast powiadomiono ich rodziców, którzy odbiorą ich z komendy w centrum.