Pijany spowodował kolizję
Miał prawie 2 promile alkoholu we krwi. Wsiadł za kierownicę daewoo. Przejeżdżając przez ul. Dzielną nie wyrobił się na jednym z zakrętów i uderzył w zaparkowanego przy ulicy poloneza, następnie uderzony polonez uszkadza dwa inne samochody. Kierujący nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Dzisiaj Konrad F. usłyszy dzisiaj zarzut kierowania pod wpływem alkoholu i spowodowania kolizji.
Do zdarzenia doszło około przed godziną 3.00. Kierowca daewoo przejeżdżając z dużą prędkością ul. Dzielną stracił na zakręcie panowanie nad pojazdem i tuż za rogiem uderzył w zaparkowanego tam poloneza. Na miejsce natychmiast przyjechało pogotowie i policyjna załoga. Kierującemu na szczęście nic poważnego się nie stało.
W czasie badania alkomatem okazało się, że prowadzący pojazd ma prawie 2 promile alkoholu. Teraz 30 latek usłyszy zarzut kierowania pod wpływem alkoholu i spowodowania kolizji. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.