Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierował po alkoholu

Data publikacji 23.11.2011

Zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości przedstawią śródmiejscy policjanci mężczyźnie zatrzymanemu dzisiaj w nocy. Kierowca z promilami wpadł w czasie kontroli drogowej przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie. 41-letni mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, gdyż w czasie badania alkomatem okazało się, że ma prawie 1.5 promila alkoholu. Za ten czyn grozi do 2 lat więzienia.

Tuż po północy policyjny patrol zauważył na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie samochód ford, gdzie kierujący nerwowo zmieniał pasy ruchu. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co było powodem takiego zachowania i po badaniu alkomatem nie mieli już żadnych wątpliwości. Kierujący 41-latek, był nietrzeźwy i miał prawie 1.5 promila alkoholu. Dzisiaj sprawą zajmą się dochodzeniowcy, którzy przedstawią zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi za to do 2 lat więzienia.
to

Powrót na górę strony