Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszą zarzut posiadania marihuany

Data publikacji 21.11.2011

Wczoraj przed południem policjanci ze Śródmieścia przy ul. Twardej zatrzymali dwóch młodych mężczyzn za posiadanie środków odurzających. Niedaleko miejsca, gdzie siedzieli ujawniono torebkę z marihuaną. Jeden z zatrzymanych miał w kieszeni szklaną rurkę wypełnioną tym narkotykiem. Dzisiaj zajmą się nimi śledczy, którzy przedstawią zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to do 3 lat więzienia.

21-latkowie wpadli na policyjny patrol przy ul. Twardej. Funkcjonariusze patrolujący tę okolicę postanowili przeprowadzić kontrolę osobistą u dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok patrolu usiłowali oddalić się w przeciwnym kierunku. Idąc obserwowani mężczyźni odrzucili coś na trawnik. Jak się później okazało była to torebka z marihuaną.  Dodatkowo w czasie czynności ujawniono u jednego z nich szkalną rurkę wypełnioną tym narkotykiem. Dzisiaj zajmą się nimi śledczy zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Mężczyźni usłyszą zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to do 3 lat wiezienia.

to.

Powrót na górę strony