Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ze Śródmieścia kolejny raz szachowymi mistrzami garnizonu

Data publikacji 09.11.2010

Drużyna ze Śródmieścia po raz kolejny zdobyła Puchar Komendanta Stołecznego Policji w szachach. Policjanci biorący udział w turnieju na co dzień zwalczający przestępczość na ulicach naszej dzielnicy indywidualnie zajęli 3, 5 i 7 miejsce. W zawodach brało udział 23 stołecznych funkcjonariuszy z 9 jednostek organizacyjnych naszego garnizonu. Gratulujemy zwycięzcom.

W sobotę na terenie Oddziałów Prewencji w Piasecznie odbył sie po raz czwarty odbył się turniej szachowy o puchar Komendanta Stołecznego Policji. W zawodach brało udział 23 szachistów amatorów z czego trzech ze Śródmieścia. Nasi policjanci już po raz kolejny startowali w tym turnieju i po raz trzeci zdobyli drużynowy tytuł mistrzów KSP. Gratulujemy zwycięzcom.