Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z marihuaną

Data publikacji 16.09.2010

Policjanci ze śródmiejskiej patrolówki dzisiaj w nocy zatrzymali młodego mężczyznę, który w samochodzie zaparkowanym przy ul. Nowogrodzkiej palił marihuanę. Zapach narkotyku wyczuli funkcjonariusze patrolujący tę właśnie ulicę. W czasie przeszukania ujawniono przy 28-latku prawie 14 gram narkotyku. Za posiadanie środków odurzających grozi do 2 lat więzienia.

Policjanci ze śródmiejskiej prewencji wczoraj późnym wieczorem ok. 22.00, patrolując ul. Nowogrodzką wyczuli zapach palonej marihuany. W okolicy nie było żadnych osób więc funkcjonariusze zaczęli przyglądać się zaparkowanym wzdłuż ulicy samochodom. W zaparkowanym niedaleko nissanie siedział młody mężczyzna. Gdy policjanci podeszli do tego auta na ich widok, siedzący za kierownicą zaczął cos nerwowo chować do kieszeni. Gdy otworzył drzwi samochodu z jego wnętrza doleciał wyraźny zapach palonego narkotyku. W czasie przeszukania w kieszeni 28-latka ujawniono torebkę foliową z zawartością zielonego suszu. Po badaniu ustalono, że w zabezpieczonym woreczku było prawie 14 gram marihuany.
Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie a dzisiaj zajmą się nim śledczy. Za posiadanie środków odurzających grozi do 2 lat więzienia.

Powrót na górę strony