Zapraszamy na spotkanie ze śródmiejskimi policjantami podczas "XIII Festiwalu Sąsiedzkiego"
Data publikacji 18.05.2026
Już jutro o godzinie 18:00 w Miasteczku Przyrody MDK przy ulicy Fabrycznej 1/3 rozpocznie się spotkanie z policjantami z komendy przy ulicy Wilczej oraz Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Tematem wiodącym będą cyberzagrożenia i bezpieczeństwo w sieci. Wszystko w ramach trwającego "XIII Festiwalu Sąsiedzkiego" na Solcu i Powiślu. Zapraszamy wszystkich na spotkanie, każda okazja do rozmowy o bezpieczeństwie jest dobra. Śródmiejscy policjanci: kom. Adam Ziemba, mł. asp. Kacper Wojteczko i sierż. sztab. Przemysław Matus będą opowiadać o służbie w Policji i procedurze doboru. Do zobaczenia !