Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awantura w lokalu

Data publikacji 26.04.2010

Trzech młodych pijanych mężczyzn, zatrzymali po awanturze w jednej z restauracji policjanci z warszawskiego Śródmieścia. Do zdarzenia doszło przy al. Jana Pawła II, ok. 4.00 nad ranem. Pomiędzy dwoma grupami podpitych osób doszło do sprzeczki i awantury w wyniku, której częściowo znoszone zostało wyposażenie lokalu. Straty właściciel ocenił na kilka tysięcy złotych. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat wiezienia.

Wczoraj około 4.00 nad ranem policyjne załogi ze śródmieścia pojechały na interwencję do jednego z nocnych klubów przy al. Jana Pawła II. Tam według relacji zgłaszającego miało dojść do awantury pomiędzy dwoma grupami osób. Zaczęło się od sprzeczki dwóch młodych mężczyzn, która przerodziła się w bójkę a później w regularną walkę w której sprawcy zdarzenia wykorzystali krzesła, szklanki a nawet kamienie. Policjanci już nikogo nie zastali na miejscu ale po uzyskaniu dokładnych rysopisów zatrzymali trzech uczestników bijatyki. Młodzi mężczyźni w wieku od 19 do 21 lat trafili do izby wytrzeźwień. Dzisiaj po przeprowadzeniu czynności procesowych śledczy przedstawią im zarzuty niszczenia mienia. Grozi za to do 5 lat więzienia. Właściciel restauracji szacuje straty ale już wiadomo, że nie będą niższe niż kilka tysięcy złotych.

Powrót na górę strony