Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowała nim amfetamina

Data publikacji 26.04.2010

Wczoraj przed południem policyjny patrol zatrzymał do kontroli drogowej jadącego ul. Świętokrzyską BMW. Po wstępnych czynnościach było już wiadomo że kierujący pojazdem Piotr J. był pod wpływem narkotyków. Po badaniu okazało się, ze prowadził będąc po amfetaminie. Mężczyzna resztę dnia spędził w policyjnym areszcie a dzisiaj usłyszy zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem narkotyków.

Wczoraj przed południem policyjny patrol zatrzymał do kontroli jadący ul. Świętokrzyską samochó BMW. Kierujący jechał tą zatłoczoną ulicą bardzo szybko cały czas zmieniając pasy ruchu, czym powodował zagrożenie dla innych uczestników. W czasie kontroli funkcjonariusze zwrócili uwagę na zachowywanie kierowcy, który był pobudzony pod wpływem środków odurzających. Po sprawdzeniu było już jasne że wcześniej zażywał amfetaminę. Resztę dnia zatrzymany spędził w policyjnym areszcie, a dzisiaj usłyszy zarzut, kierowania pod wpływem środków odurzających. Grozi za to do 2 lat więzienia.

Powrót na górę strony