Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Do trzech razy sztuka

Data publikacji 21.04.2010

Wczoraj wieczorem policjanci z komendy na Śródmieściu zostali wezwani do interwencji w dużym centrum handlowym. Tam ochrona sklepu ujęła kobietę i mężczyznę, którzy chcieli ukraść kilka bluzek i koszul. Po sprawdzeni okazało się, że jest to trzeci sklep, który odwiedzili zatrzymani. Łączna wartość wszystkich ukradzionych rzeczy wynosi ponad 700 złotych. Para była przygotowana do kradzieży i miała ze sobą cęgi do przecinania zabezpieczeń przeciwkradzieżowych. Wpadli gdy wychodzili ze sklepu nie płacąc za towar. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Wczoraj wieczorem około 21.00 policyjna załoga pojechała do interwencji w centrum handlowym, gdzie ochrona ujęła na kradzieży kobietę i mężczyznę. Katarzyna J. i Marcin M. chcieli wynieść ze sklepu z odzieżą, markowe bluzeczki i koszule. Po przeszukaniu okazało się, ze mają jeszcze rzeczy ukradzione w dwóch innych sklepach. Z relacji pracownika ochrony wynikało, że najpierw zabrali ubrania do przymierzalni, gdzie włożyli je na siebie wcześniej odcinając klipsy przeciwkradzieżowe. Na szczęście para cały czas była obserwowana przez ochroniarza. Wpadli, gdy wychodzili ze sklepu nie płacąc za zabrany towar. Dzisiaj śledczy przedstawią im zarzut kradzieży. Grozi za to do 5 lat więzienia.

 

Powrót na górę strony