Aktualności

Sprawca ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zatrzymany

Data publikacji 07.06.2024

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali osobę podejrzaną o dokonanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 20-latka. Sprawca użył przedmiotu przypominającego broń palną. Zdarzenie miało miejsce przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Sprawą 16-letniego zatrzymanego zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu zatrzymali sprawcę ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zdarzenie miało miejsce przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Wówczas 20-letni mężczyzna został brutalnie zaatakowany przy użyciu pistoletu pneumatycznego. Sprawca dwukrotnie oddał kilka strzałów w kierunku 20-latka. Trafił go w oko, powodując ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Kilka dni temu na stronie internetowej śródmiejskiej komendy opublikowany został wizerunek osoby podejrzanej o to przestępstwo. Wczoraj około południa kryminalni zatrzymali 16-latka. Nieletni przyznał się do ataku przy użyciu pistoletu pneumatycznego. Nie był w stanie wyjaśnić powodów swojego zachowania.

Po czynnościach wykonanych w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa I zatrzymanego przewieziono do Policyjnej Izby Dziecka. Sprawą zatrzymanego zajmie się sąd rodzinny.

Dziękujemy wszystkim za wszelkie informacje i sygnały w przedmiotowej sprawie.

 

sierż. szt. Jakub Pacyniak/D.K

Film Sprawca ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zatrzymany

Opis filmu: Sprawca ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zatrzymany

Pobierz plik Sprawca ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zatrzymany (format mp4 - rozmiar 26.52 MB)

Powrót na górę strony