Aktualności

Sierżant Borsuk z wizytą w przedszkolu

Data publikacji 29.05.2024

W ostatnim czasie policjant zajmujący się profilaktyką społeczną wspólnie ze śródmiejskim dzielnicowym oraz Sierżantem Borsukiem – maskotką Komendy Stołecznej Policji odwiedził dzieci z Przedszkola nr 35 przy ulicy Górskiego. Radość dzieci była ogromna. Była to doskonała okazja do nauki naszych najmłodszych zasad bezpieczeństwa.

Każda możliwość spotkania z dziećmi jest dla policjantów doskonałą okazją do tego, aby uczyć i kształtować właściwe postawy. W ostatnim czasie podkom. Adam Ziemba zajmujący się profilaktyką społeczną wspólnie ze śródmiejskim dzielnicowym sierż. szt. Pawłem Chmurą oraz maskotką Komendy Stołecznej Policji - Sierżantem Borsukiem odwiedził przedszkolaków.

Podczas spotkania poruszono szereg tematów dotyczących bezpieczeństwa. Najmłodsi z zaangażowaniem wzięli udział w zajęciach, podczas których ćwiczyły prawidłowe przejście przez ulicę, powtarzały numer alarmowy oraz utrwalały właściwe postawy i zachowania w kontaktach z osobami nieznajomymi.

Zajęcia przebiegły w radosnej atmosferze, czego dowodem były uśmiechy na twarzach dzieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się Sierżant Borsuk oraz pokaz policyjnego radiowozu.

Pamiętajmy, aby regularnie powtarzać z pociechami zasady bezpieczeństwa.

 

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Powrót na górę strony