Aktualności

Pół kilograma narkotyków i kradziony rower w specjalnym "magazynie"

Blisko pół kilograma zabezpieczonych narkotyków oraz odzyskany rower, skradziony wcześniej w Warszawie to wynik ostatniej realizacji kryminalnych ze śródmiejskiej komendy. Zatrzymany w tej sprawie został 37-latek, który usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego rozpracowali mężczyznę trudniącego się w nielegalnej działalności. Kilka dni temu złożyli wizytę 37-latkowi oraz postanowili sprawdzić zajmowaną przez niego piwnicę w jednym z budynków przy ulicy Pięknej. W środku policjanci znaleźli poporcjowane narkotyki. Łącznie zabezpieczonych zostało blisko pół kilograma różnego rodzaju nielegalnych substancji, telefony komórkowe, wagi jubilerskie oraz pieniądze.

Ci sami policjanci sprawdzili wszystkie rzeczy przechowywane przez podejrzanego w swoim „magazynie”. W wyniku tych czynności okazało się, że znajdujący się tam rower został skradziony w ubiegłym roku na terenie Warszawy.

37-latek został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście stosując wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście.

 

sierż. szt. Jakub Pacyniak/JW

Film Blisko pół kilograma narkotyków i kradziony rower

Opis filmu: Blisko pół kilograma narkotyków i kradziony rower

Pobierz plik Blisko pół kilograma narkotyków i kradziony rower (format mp4 - rozmiar 4.46 MB)

Powrót na górę strony