Aktualności

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Data publikacji 18.03.2024

W ostatnim czasie policjant zajmujący się profilaktyką społeczną wspólnie z przedstawicielem Delegatury Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa w Dzielnicy Śródmieście przeprowadzili zajęcia z dziećmi z Przedszkola nr 11. Była to doskonała okazja do nauki naszych najmłodszych zasad bezpieczeństwa.

Każda możliwość spotkania z dziećmi jest dla policjantów doskonałą okazją do tego, aby uczyć i kształtować właściwe postawy. W ostatnim czasie podkom. Adam Ziemba wspólnie z przedstawicielem Delegatury Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa w Dzielnicy Śródmieście odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 11.

Podczas spotkania poruszono szereg tematów dotyczących bezpieczeństwa. Najmłodsi z  zaangażowaniem wzięli udział w zajęciach, podczas których ćwiczyły prawidłowe przejście przez ulicę, powtarzały numer alarmowy oraz utrwalały właściwe postawy i zachowania w kontaktach z osobami nieznajomymi. Zajęcia przebiegły w radosnej atmosferze, czego dowodem były uśmiechy na twarzach dzieci. Pamiętajmy, aby regularnie powtarzać z pociechami zasady bezpieczeństwa.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

  • Zajęcia z przedszkolakami
    Zajęcia z przedszkolakami
  • Zajęcia z przedszkolakami
    Zajęcia z przedszkolakami
  • Zajęcia z przedszkolakami
    Zajęcia z przedszkolakami
Powrót na górę strony