Aktualności

Blisko 200 gramów narkotyków ukryte było w mieszkaniu

Data publikacji 30.01.2024

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu 39-latka policjanci znaleźli narkotyki, wagę służącą do ich porcjowania oraz pieniądze mogące pochodzić z przestępstwa. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego „namierzyli” osobę, która miała być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Trop zaprowadził kryminalnych do Wołomina.  

Kryminalni podjęli obserwację budynku i czekali na właściwy moment. Wkroczyli do akcji, kiedy „figurant” podjechał przed posesję służbowym samochodem.

Policjanci weszli z 39-latkiem do jego mieszkania i przystąpili do przeszukania lokalu. W sumie znaleźli w nim blisko 200 gramów mefedronu i marihuany. Ponad to kryminalni zabezpieczyli wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków oraz 1300 złotych mogące pochodzić z przestępstwa.

Mężczyzna został zatrzymany, znalezione narkotyki zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie i gotówka na poczet przyszłej kary. 39-latek w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie śledztwie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Robert Szumiata

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki i pieniądze znalezione w mieszkaniu zatrzymanego
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki znalezione w mieszkaniu zatrzymanego
  • Zatrzymany przez policjantów mężczyzna podjerzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających
Powrót na górę strony