Aktualności

Wszystkie narkotyki ukrył w lodówce

Data publikacji 25.01.2024

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. 34-latek ukrył narkotyki w lodówce swojego mieszkania. Poza blisko pół kilogramem mefedronu policjanci znaleźli także 6000 złotych mogące pochodzić z przestępstwa. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego „namierzyli” osobę, która na podstawie zebranych przez nich informacji miała być w posiadaniu narkotyków. Trop zaprowadził kryminalnych w okolice Alei Jana Pawła II.  

Kryminalni weszli do mieszkania kompletnie zaskoczonego 34-latka. Mężczyzna od razu przyznał się do winy i wskazał lodówkę, w której ukrył narkotyki. Po zważeniu okazało się, że w foliowych torebkach znajduje się łącznie blisko pół kilograma mefedronu. Poza tym policjanci znaleźli także 6000 złotych mogące pochodzić z przestępstwa. 

34-latek został zatrzymany a znalezione narkotyki oraz gotówka zabezpieczone jako dowód w sprawie i na poczet przyszłej kary. Mężczyzna w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Śródmieście Północ śledztwie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek Prokuratury podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

podinsp. Robert Szumiata/jw

 

  • Zabezpieczone przez policjantów pieniądze i narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów pieniądze i narkotyki
  • Zatrzymany przez policjantów mężczyzna podjerzany posiadanie znacznej ilości narkotyków
Powrót na górę strony