Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na Debatę Społeczną

Data publikacji 12.09.2023

Komendant Rejonowy Policji Warszawa I zaprasza mieszkańców dzielnicy Śródmieście do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 20 września o godzinie 18:00 w Siedzibie Jednostki Policji przy ul. Zakroczymskiej 3C. Tematem spotkania będzie szeroko pojęte bezpieczeństwo naszych mieszkańców. W trakcie debaty będzie można zgłaszać swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące poruszanej problematyki.

Organizowana przez śródmiejskich policjantów debata społeczna ma na celu ograniczanie skali zjawisk, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.  Istotne jest włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym oraz budowanie zintegrowanej wspólnoty społecznej.

Spotkanie odbędzie się 20 września o godzinie 18:00 w Siedzibie Jednostki Komendy Rejonowej Policji Warszawa I przy ul. Zakroczymskiej 3C. W trakcie debaty będzie można zgłaszać swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące poruszanej problematyki jak i omawiać rezultaty postulatów z ubiegłorocznej debaty.

 

Pliki do pobrania

  • 236.5 KB
Powrót na górę strony