Aktualności

Jeśli byłeś świadkiem tego wypadku zgłoś się na policję

Data publikacji 20.02.2023

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie spowodowania obrażeń ciała u pieszego potrąconego przez kierowcę, który uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło 23 grudnia 202 roku w Warszawie przy ulicy Wybrzeże Gdańskie na wysokości Parku Fontann.

23 grudnia 2022 roku około godziny 19:40 na ulicy Wybrzeże Gdańskie w Warszawie w kierunku Mostu Śląsko-Dąbrowskiego, na wysokości Parku Fontann kierowca forda focusa potrącił 22-letniego mężczyznę. 22-latek upadł na jezdnię i doznał złamania ręki. Kierowca nie udzielił nieprzytomnemu mężczyźnie pomocy i uciekł z miejsca wypadku.

Każdy kto był świadkiem tego zdarzenia bądź ma informacje dotyczące sprawcy wypadku proszony jest o kontakt osobisty z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie, lub kontakt telefoniczny na numer 4772 391-13. Informacje można także przesłać mailem na adres: lukasz.krol@ksp.policja.gov.pl         

podinsp. Robert Szumiata

Powrót na górę strony