Aktualności

Narkotyki ukryte były za fotelem i w wersalce

Data publikacji 23.06.2022

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W samochodzie i mieszkaniu 26-latka policjanci znaleźli blisko 200 gramów kokainy. Sąd na wniosek Prokuratury podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na 3 miesiące.

Praca operacyjna policjantów ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego kolejny już raz doprowadziła ich do mężczyzny, który miał posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci zaplanowali zasadzkę i zatrzymali 26-latka, kiedy jadł obiad w restauracji.

Podczas przeszukania samochodu, którym przyjechał mężczyzna, za fotelem kierowcy kryminalni znaleźli zawiniątko z folii aluminiowej, a w nim kokainę. Ponadto w mieszkaniu 26-latka w wersalce policjanci znaleźli torebkę foliową, w której również była kokaina. W sumie policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 200 gramów tego narkotyku.

W prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Mokotów śledztwie zatrzymany 26-latek usłyszał już zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Robert Szumiata/g.p

  • Na zdjęciu widoczni są policjanci podczas czynności z zatrzymanym mężczyzną.
    Zatrzymany mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków
  • Na zdjęciu widoczne są zabezpieczone przez policjantów narkotyki
    Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
Powrót na górę strony