Aktualności

Znasz te osoby?

Data publikacji 27.05.2022

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowania dotyczące kradzieży roweru, kosmetyków, karty płatniczej oraz kradzieży z włamaniem na konto. Wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach kobiety i mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostek przy ul. Dzielnej 12 i Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu oraz wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania dotyczące kradzieży roweru, kosmetyków, karty płatniczej oraz kradzieży z włamaniem na konto. Suma strat na skutek tych przestępstw przekroczyła 4000 złotych.

Wizerunki prawdopodobnych sprawców tych przestępstw zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numer sprawy umieszczony pod zdjęciem można przekazać dzwoniąc na numer 4772 383 92, 4772 391 16, 4772 380 21, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl

podinsp. Robert Szumiata

  • Na zdjęciu widoczny jest mężczyzna idący chodnikiem
    Mężczyzna podejrzewany o kradzież roweru nr. sprawy KRP-PM-I-1006/22
  • Na zdjęciu widoczna jest kobieta chodząca po sklepie
    Kobieta podejrzewana o kradzież karty płatniczej i kradzież z włamaniem na konto nr.sprawy KRP-D-V-2550/22
  • Na zdjęciu widoczna jest kobieta chodząca po sklepie
    Kobieta podejrzewana o kradzież kosmetyków nr.sprawy KRP-D-V-2330/22
Powrót na górę strony