Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zadzwoń

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego, do której doszło w dniu 15 grudnia 2017 r. w jednym ze sklepów ze słodyczami przy ul. Nowy Świat w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciu proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna o szczupłej budowie ciała, ubrany w czarną kurtkę z białym kołnierzem, niebieskie jeansy, sportowe buty i  ciemną czpkę typu bejsbolówka. Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na którym widać sylwetkę, twarz oraz zachowanie podejrzanego.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  tel. 22 60 391 19 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony