Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Czy poznajesz te kobiety? Są podejrzane o kradzież

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie portfela, do której doszło w dniu 14 stycznia 2018 roku w jednym ze sklepów odzieżowych przy ulicy Marszałkowskiej. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje kobiety na zdjęciu proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, jak dwie młode kobiety porozumiewają się między sobą a następnie korzystając z nieuwagi pokrzywdzonej jedna wyjmuję jej z torebki portfel, druga natomiast ja zasłania. Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na którym widać twarze oraz zachowanie podejrzanych.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanych kobiet lub miejsca ich obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  tel. 22 60 391 61 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl

rk

Powrót na górę strony