Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zadzwoń

Data publikacji 19.01.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży plecaka z MacBookiem Pro 15, do której doszło w dniu 28 listopada 2017 r. na terenie przejść podziemnych w rejonie ulicy Al. Jerozolimskie/ Jana Pawła II. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciu proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w wieku 20-25 lat normalnej budowy ciała, ubrany w szarą kurtkę, bluzę dresową z kapturem w biało czarne pasy oraz ciemną czapek typu bejsbolówka wykorzystał fakt nieuwagi pokrzywdzonego i zabrał plecak z macbookiem.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na którym widać sylwetkę, twarz oraz zachowanie podejrzanego.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  tel. 22 60 370 20 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl

Powrót na górę strony