Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Jeśli ich rozpoznajesz zadzwoń. Są podejrzani o kradzieże i kradzież z włamaniem

Data publikacji 10.01.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy ze sklepów oraz włamania do samochodu, z którego skradziono laptopa oraz telefon komórkowy i pieniądze w kwocie 12.000 zł. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje te osoby proszony jest o pilny kontakt z Policją przy ul. Dzielnej 12 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzani w dniu 18 listopada 2017 r. mogli się dopuści kradzieży pieniędzy w kwocie 1600 zł i 800 zł, ze sklepów przy ul. Nowy Świat oraz z Centrum Handlowego przy ul. Złotej w Warszawie oraz kradzieży z włamaniem do samochodu marki Mercedes przy ul. Kruczej, z którego zabrali laptopa, markowego smartfona i torbę marki oraz pieniądze w kwocie 12.000 zł.

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości tych osób lub znają ich miejsca obecnego pobytu  proszone są o pilny kontakt z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numery telefonów  22 603 83 92 22 603 61 53 lub w formie elektronicznej pisząc na adres:komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

 

Powrót na górę strony