Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Ten mężczyzna jest podejrzany o posługiwanie się podrabianymi receptami

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie posłużenia się podrabianymi receptami w aptece przy Placu Mirowskich w Warszawie. Mężczyzna kupował silne leki przeciwbólowe oraz środki psychotropowe. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń wynika, że w październiku br. wskazany na wizerunku mężczyzna odwiedzał aptekę kilka razy. Przy użyciu sfałszowanych recept  kupował tam leki psychotropowe oraz silne środki przeciwbólowe.

Wizerunek podejrzanego o przestępstwo został uchwycony przez kamery monitoringu. Jest to mężczyzna w wieku ok 25 - 30 lat, szczupłej budowy ciała, ciemny blondyn w okularach z czarnymi oprawkami. W chwili przestępstwa ubrany był w ciemną bluzę z kapturem oraz bezrękawnik.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego lub miejsca jego obecnego pobytu  proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 07 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

Powrót na górę strony