Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Jeśli znasz tego mężczyznę zadzwoń

Data publikacji 29.11.2017

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży portfela o wartości 150 zł wraz z pieniędzmi w kwocie 140 zł, kartami płatniczymi, lojalnościowymi, dowodem osobistym, prawem jazdy oraz dowodem rejestracyjnym samochodu marki Audi A4, do której doszło w dniu 11 listopada 2017 r.

Z ustaleń policjantów wynika, że postawny mężczyzna w wieku około 30-40 lat mający około 180-185 cm wzrostu, o krótkich włosach, ubrany w błękitną koszulę, siwe jeansy i ciemną kurtkę zapinaną na zamek błyskawiczny, z męską torbą na ramieniu wszedł do części kawiarnianej w celu przeprowadzenia rekonesansu. Rozejrzał się gdzie wiszą kurtki klientów i po upływnie niespełna minuty wrócił i pod pozorem zostania w lokalu powiesił tam swoja kurtkę. Po upływie kolejnej minuty podczas zabierania swojej kurtki z wieszaka wyjął portfel z kieszeni pokrzywdzonego i wyszedł.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na którym widać sylwetkę, twarz oraz zachowanie podejrzanego.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  tel. 22 60 391 19 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl

  • wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież portfela
  • wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież portfela
  • mężczyzna wyjmuje portfel z kurtki pokrzywdzonego
Powrót na górę strony