Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zadzwoń?

Data publikacji 22.11.2017

Śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 19-letniego mężczyzny, do którego doszło 4 listopada 2017 roku około godz. 4:00 w Warszawie na Nowym Świecie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że 19-latek idący w towarzystwie swoich kolegów Nowym Światem zauważył jak dwaj mężczyźni zaczepiają i wyzywają napotkane kobiety. Stanął on w ich obronie zwracając uwagę napastnikom. Od razu został pobity. Jeden z agresorów został ustalony i zatrzymany przez policjantów bezpośrednio po zdarzeniu. Usłyszał już zarzuty i w najbliższym czasie stanie przed sądem.

Drugi z nich jest obecnie poszukiwany. Jest to mężczyzna w wieku około 25-35 lat mający ciemne włosy. W dniu zdarzenia ubrany był w ciemny płaszcz, niebieskie, jeansowe spodnie Miał na sobie szalik.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać sylwetkę oraz twarz osoby podejrzanej.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 30 lub 22/ 60 391 58 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

rk

Powrót na górę strony