Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Czy znasz te kobietę? Jest podejrzana o kradzież

Data publikacji 15.11.2017

Śródmiejscy policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pojemników z miodem o wartości około 750 zł. zaistniałej w dniu 30 października 2017 roku hali targowej w Warszawie przy ul. Koszykowej. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w wieku około 30-35 lat średniego wzrostu w okularach, ubrana w granatową, pikowaną kurtkę, granatową czapkę, ciemne spodnie tzw. „sindbadówki”, czarne buty, mająca przy sobie dużą torebkę podręczną z materiału w kolorze niebieskim  dopuściła się kradzieży pojemników z miodem z jednego ze sklepu.

Wizerunek kobiety podejrzanej o to przestępstwo został zarejestrowany przez kamery monitoringu.  

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanej lub miejsca jej obecnego pobytu  proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 16 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

 

Powrót na górę strony