Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zadzwoń

Data publikacji 14.11.2017

Śródmiejscy policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kurtki, kluczyka do samochodu oraz kluczy do mieszkania, zaistniałej w dniu 30 września 2017 roku około godz. 3:50 w jednym z lokali w Warszawie przy Nowym Świecie na szkodę obywatela Arabii Saudyjskiej. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w wieku około 20-25 lat średniego wzrostu o krótkich ciemnych włosach, ubrany w ciemną koszulę typu polo, jeansowe spodnie posiadający widoczny tatuaż na wewnętrznej części prawego przedramienia dopuścił się kradzieży kurtki jednego z klientów lokalu w którym znajdowały się kluczyki do samochodu oraz klucze do mieszkania.

Wizerunek mężczyzny podejrzanego o to przestępstwo został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego lub miejsca jego obecnego pobytu  proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 17 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

 

Powrót na górę strony