Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Jeśli rozpoznajesz tę kobietę zadzwoń

Data publikacji 07.11.2017

Śródmiejscy policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela oraz znajdujących się nim pieniędzy w kwocie 100 zł i 250 euro, dowodu osobistego i kart bankomatowych, zaistniałej w dniu 22 października 2017 roku około godz. 18:35 w recepcji jednego z hoteli w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że kobieta w wieku około 20-30 lat szczupłej budowy ciała, o ciemnych rozpuszczonych włosach, ubrana w zieloną kurtkę przed kolana, niebieskie spodnie oraz brązowe buty za kostkę, mająca na sobie chustkę zwisająca od ramion do pasa, dopuściła się kradzieży portfela wyciągając go z podręcznej torby stojącej dosłownie za plecami pokrzywdzonych, którzy w tej samej chwili załatwiali formalności w recepcji hotelu.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na którym widać sylwetkę oraz twarz podejrzanej.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanej lub miejsca jej obecnego pobytu  proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 19 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

Powrót na górę strony