Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Jeśli rozpoznajesz tę kobietę zadzwoń

Data publikacji 03.11.2017

Śródmiejscy policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela oraz znajdujących się nim pieniędzy w kwocie 700 zł i karty bankomatowej, zaistniałej w dniu 22 września 2017 roku około godz. 18:35 w jednym ze sklepów odzieżowych w Warszawie przy ul. Jana Pawła II 82. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że kobieta w wieku około 30-35 lat ubrana w czarną bluzkę i jeansowe, niebieskie spodnie wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej, która była skupiona na wybieraniu ubrań. Podeszła do niej zasłaniając się koszulą, którą rzekomo oglądała  i wyjęła jej z torebki portfel z zawartością.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na którym widać sylwetkę oraz twarz podejrzanej.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanej lub miejsca jej obecnego pobytu  proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo śledczego  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 19 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

 

rk

  • kobieta podejrzana o kradzież portfela
  • kobieta podejrzana o kradzież portfela
  • kobieta podejrzana o kradzież portfela
Powrót na górę strony