Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia telefonu komórkowego o wartości 1500 zł wraz z kartą SIM, dowodu osobistego, karty miejskiej, karty debetowej, a następnie przeprowadzenia nieautoryzowanych transakcji bankowych w wysokości ok. 1600 zł. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policja przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że wskazany na wizerunku mężczyzna w okresie między 30 czerwca a 1 lipca br. dopuścił się kradzieży wymienionych wyżej przedmiotów. Być może ktoś z Państwa był świadkiem takiego zdarzenia lub rozpoznaje tego mężczyznę albo zna miejsce jego pobytu.

Osoby które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 27,  22/ 60 391 50  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl .

 

 

Powrót na górę strony