Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Czy rozpoznajecie te osoby?

Data publikacji 10.10.2017

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenie w sprawie kierowania gróźb karalnych pozbawienia życia wobec uczestników jednego zgromadzenia między dwoma demonstrującymi ugrupowaniami przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt z Policja przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Do zdarzenia miało dojść w dniu  25.06.2017 r. na  Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że reprezentacji jednego z demonstrujących ugrupowań młodzieżowych miało kierować groźby pozbawienia życia dla zgromadzonych z innego ugrupowania politycznego.   

Wizerunek osób podejrzanych o to przestępstwo został zarejestrowany przez kamery monitoringu zabezpieczonego na potrzeby prowadzonego postępowania.

Wszyscy z Państwa, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 28,  22/ 60 391 50  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl .

Powrót na górę strony