Ogłoszenia: osoby rzeczy zaginieni

Poszukujemy tego mężczyzny

Data publikacji 22.09.2017

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zwracają prowadzą postępowanie w sprawie włamania zaistniałego w dniu 12 sierpnia 2017r. do boksu garażowego znajdującego się w garażu podziemnym przy ul. Boya Żeleńskiego w Warszawie oraz kradzieży akcesoriów motocyklowych. Jeśli ktokolwiek z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt ze śródmiejską Policją.

Ustalany obecnie przez policjantów sprawca dokonał kradzieży 2 kasków Shoi Neotec, 2 szt. rękawic Modeka Dakar Summer, kurtki motocyklowej męskiej Modeka, prostownika akumulatorowego oraz skrzynki narzędziowej Keter, wiertarki udarowej Bosch, wycinarki Bosch, kompletu narzędzi Black&Decker, wędki wraz z kołowrotkiem o łącznej wartości strat ok.4.510zł

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawcy tego przestępstwa. Mężczyzna posiada charakterystyczny duży, garbaty nos oraz tatuaż na prawym piszczelu.

Każdy z Państwa kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 55 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Powrót na górę strony