Aktualności

Nasz Policjant Podwójnym Mistrzem Polski w Jiu Jitsu

Data publikacji 14.11.2023

Starszy sierżant z Maciej Chmiel z Zespołu do Spraw Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa I w XIX Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu zdobył dwa złote medale w dwóch kategoriach wiekowych, Masters I i Adult Biały. To nie pierwsze zwycięstwo naszego policjanta. Jest on już bowiem podwójnym złotym medalistą tegorocznego X Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu.

W dniach 10-12 listopada 2023 roku odbyły się XIX Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. podczas których Policjant Zespołu ds. Spraw Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, starszy sierżant Maciej Chmiel odniósł swój kolejny, spektakularny sukces. Nasz policjant zdobył dwa złote medale w dwóch kategoriach wiekowych, Masters I i Adult Biały i został podwójnym mistrzem Polski.

Nie jest to pierwsze zwycięstwo starszego sierżanta Macieja Chmiela. Jest on już bowiem podwójnym złotym medalistą tegorocznego  X Grand Prix Polski w  Brazylijskim Jiu Jitsu. W każdym z zawodów musiał rywalizować z bardzo trudnymi i doświadczonymi przeciwnikami, ale to on okazał się najlepszy. Gratulujemy tego sportowego sukcesu i czekamy na kolejne.

podinsp. Robert Szumiata

  • Nasz Policjant Podwójnym Mistrzem Polski w Jiu Jitsu
  • Nasz Policjant Podwójnym Mistrzem Polski w Jiu Jitsu
  • Nasz Policjant Podwójnym Mistrzem Polski w Jiu Jitsu
Powrót na górę strony